Haber

Monster Hunter’ın mobil oyunu geliştiriliyor

Henüz isimlendirilmemiş oyun, taşınabilir aygıtlarda Monster Hunter serisini tanımlayan avlanma aksiyonlarını tekrar üretmeyi amaçlıyor. Pekala, Monster Hunter taşınabilir oyunu ne vakit çıkacak? İşte oyun hakkında paylaşılan detaylar…

MONSTER HUNTER TAŞINABİLİR OYUNU GELİYOR

TiMi Studio Group’un internet sitesinde yayınladığı gönderide Capcom‘un ikonik Monster Hunter serisi için yeni bir taşınabilir oyun için güçlerini birleştirdikleri açıklandı. Şimdi geliştirme evresinde olan oyun, “Monster Hunter serisini tanımlayan avlanma eylemlerini yeniden üretecek ve oyunculara mobil cihazlar ve telefonlar için benzersiz yeni bir oyun deneyimi sunacak”.

MONSTER HUNTER MOBILE NE VAKİT ÇIKACAK?

Capcom ve TiMi Studio Group’un ortaklığıyla geliştirilen Monster Hunter Mobil oyunu için henüz bir çıkış tarihi verilmedi.

Monster Hunter World, Capcom‘un başarılı serilerinden biri oldu. 18,5 milyon adet satarak, yayıncının şimdiye kadarki en çok satan oyunu oldu. Capcom‘un satış rakamları raporuna göre, seri için toplu satışlar 88 milyonun üzerinde.

“TiMi ve Capcom arasındaki bu ilk kez ortaklık, her iki tarafın deneyimlerini ve güçlü yönlerini birleştirerek, Monster Hunter’ın tecrübeli yahut yeni global avcılara istedikleri üzere, her vakit ve her yerde avlanma özgürlüğü vermek maksadıyla daha fazla platforma ölçeklenmesini sağlayacak”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu